Pracovní úraz s.r.o.

Činnost společnosti Pracovní úraz s.r.o. je zaměřena na poskytování služeb při uplatňování nároků na náhradu škody. Pomáháme lidem poškozeným při dopravní nehodě, pracovním úrazu, zanedbaní lékařské péče, nesprávném úředním postupu nebo jiným typem deliktního jednání.

 

Náš tým je složen několika zkušených právníků a administrativních pracovníků. Úspěšná pomoc poškozeným je do značné míry založena na úzké spolupráci s řadou soudních znalců a specializovaných odborníků, kteří nám napomáhají objasnit příčinu vzniku škody na zdraví nebo majetku.

Protože si zakládáme na tom být solidními partnery, jsme připraveni zastupovat poškozené při uplatňování jejich oprávněných nároků, bez nároků na úhradu honoráře v případě neúspěchu ve věci.

Naším oborem je náhrada škody. Vymůžeme vám v plné výši veškeré nároky, které vám náleží – kontaktujte nás

 

Škoda způsobená na lidském zdraví je jednou z nejvážnějších nehod jaké nás mohou potkat. Nezřídka bývá spojena s trvalými následky na zdraví člověka nebo v horším případě se smrtí, kterou lze stěží jakkoli odčinit nebo nahradit.

Úraz, nehoda nebo nemoc z povolání ve svých důsledcích ovlivňují nejen poškozeného, ale také osoby jemu blízké. Ani v dalších vyspělých zemích se dosud neuplatňuje jiný způsob, jak osoby postižené a jejich blízké odškodnit za způsobenou újmu, než je náhrada škody v penězích.

Možná si pomyslíte, že zdraví žádné peníze nenahradí a máte pravdu. Ale finanční odškodnění může alespoň částečně usnadnit vyrovnávání se s následky, které jsou poškození nuceni snášet. Proto se při uplatňování nároků poškozeným snažíme pomáhat svými znalostmi a zkušenostmi. Poškození mají s naší pomocí výrazně lepší možnost orientovat se ve složité problematice, zjistit jaké nároky a u koho mohou uplatňovat. Co se týče výše náhrady, mají podstatně vyšší šanci, aby dosáhli úplného odškodnění, jaké jim skýtá náš právní řád.

V řadě případů při uplatňování nároků na náhradu škody na zdraví půjde o hodně peněz a buďte si jisti, že většina z pojišťoven nebo jiných odpovědných subjektů nebudou ochotni Vám zaplatit vše.Proti týmu jejich právníků máte jedinou šanci – musíte mít na své straně stejně kvalitní tým. A proto nás kontaktujte.

Budeme rádi, když pomůžeme i vám!

Máte-li dotaz nebo potřebujete pomoci s náhradou škody

  Kontaktní formulář

  Jméno a přijmení *

  Email *

  Předmět *

  Zpráva *

  Pole označeny hvězdičkou * jsou povinné.